+86 182 6187 1098
Ị nọ ebe a: Ụlọ » Ngwaahịa » Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ

Otu ngwaahịa

Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ


Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ




Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ bụ ngwa kachasị mkpa n'ahịrị mmepụta ihe ọṅụṅụ ọ bụla. Ọ na-ekpebi kpọmkwem nrụpụta nrụpụta gị, ogo ngwaahịa, yana nkwụsi ike arụmọrụ gị.

Dị ka ọkachamara ọkachamara ,  na-emepụta ihe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ Nanching Machinery na-enye igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ akpaka dị elu maka ọrịre maka mmiri karama, ihe ọṅụṅụ, ihe ọṅụṅụ carbonated na ngwaahịa mmiri mmiri ndị ọzọ.

Emebere sistemu anyị maka oke ọsọ, ndochi zuru oke, imewe ịdị ọcha, yana ntụkwasị obi ogologo oge , na-enyere ndị na-emepụta ihe ọ drinkụ drinkụ aka ibelata oge ezumike, belata ihe mkpofu na ịbawanye uru.


Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ maka ọrịre - Ngwọta zuru oke sitere n'aka onye nrụpụta


Nanching Machinery na-enye ọtụtụ igwe na-ejuputa ihe ọ drinksụ drinksụ  maka ọrịre , emebere iji mezuo ihe nrụpụta dị iche iche na ụdị ihe ọ drinksụ drinksụ dị iche iche.

Dị ka omume ụlọ ọrụ si dị, usoro nchịkọta ihe ọṅụṅụ zuru oke gụnyere ọgwụgwọ mmiri, nhazi ihe ọṅụṅụ, ndochi, akara, na nkwakọ ngwaahịa.

Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ akpaaka maka ngwa dị iche iche

Igwe na-ejuputa mmiri na-ebupụta na onye nrụpụta

Ezubere maka mmepụta mmiri dị ọcha na mmiri ịnweta:

  • Sistemụ ndochi karama PET

  • Ahịrị karama dị elu

  • Nhazi ịdị ọcha nke ọkwa nri

Igwe na-ejuputa mmiri maka ire ere na ikike mgbanwe

A na-enweta site na 2,000 ruo 30,000 karama kwa elekere, dị mma maka ma obere ụlọ ọrụ na nnukwu mmepụta ihe.

Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ Carbonated

Ngwọta ụlọ nrụpụta ihe ọṅụṅụ Carbonated

A na-eji soda, mmiri na-egbuke egbuke, na ihe ọṅụṅụ dị nro.

Isobaric Filling Machine Supplier Uru

Na-ejigide nguzozi nrụgide iji gbochie mfu CO₂ ma hụ na arụmọrụ njuju kwụsiri ike.

Onye na-emepụta igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ

Sistemụ ndochi ọkụ na oyi oyi

Kwesịrị ekwesị maka ihe ọṅụṅụ, tii, na ihe ọṅụṅụ na-arụ ọrụ.

Igwe ndochi na-agbanwe agbanwe maka ọrịre

Na-ejikwa viscosities dị iche iche na usoro ihe ọṅụṅụ.

Onye na-emepụta igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ ihe ọṅụṅụ na Tea Iced

Ihe ọṅụṅụ, Tea Iced, yana Onye na-ebunye igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-arụ ọrụ

Na-akwado:

  • Oyi na-ekpo ọkụ ndochi maka ihe ọṅụṅụ

  • mmepụta tii iced

  • Ihe ọṅụṅụ na-arụ ọrụ dị ka ihe ọṅụṅụ ike, vitamin mmiri

Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-agbanwe agbanwe maka ọrịre

Na-ejikwa viscosities mmiri dị iche iche na usoro ihe ọṅụṅụ.

Nwere ike na-ejuputa igwe na-ebu ihe

Ụlọ ọrụ na-ejuputa igwe akpaaka

Ezubere maka ite aluminom na mmepụta ngwa ngwa.

Igwe na-ejuputa ụlọ ọrụ maka ọrịre

Kwesịrị ekwesị maka nnukwu ụlọ mmepụta ihe ọṅụṅụ.

Igwe na-ejuputa karama iko

Igwe na-ejuputa karama iko akpaaka

Kwesịrị ekwesị maka karama iko a na-eji na mmiri ọ juiceụ ,ụ, ihe ọ drinkụ drinkụ carbonated, na ihe ọ beụ beụ adịchaghị.

Igwe na-ejuputa iko dị elu maka ọrịre

Na-eme ka ịdị ọcha dị ọcha, ndochi nke ọma, yana mkpuchi mkpuchi maka akpa iko.

5 galọn Barrel igwe na-ejuputa mmiri

5-Gallon Water Filling Machine Supplier

Ezubere maka nnukwu ndị na-ekesa mmiri, gụnyere mmiri dị ọcha na ịnweta mmiri.

Igwe na-ejuputa gallon 5 akpaaka maka ọrịre

Ikike dị elu, ịdị ọcha, na dabara adaba maka nnukwu ọrụ ịsa mmiri mmiri.


Ka igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-aba n'anya si arụ ọrụ


ọgbara ọhụrụ Ahịrị igwe ihe ọṅụṅụ bụ sistemu akpaghị aka nke emere iji hụ na arụmọrụ, nkenke yana nchekwa ngwaahịa.

Usoro a na-ahụkarị gụnyere:

  • Ọgwụgwọ mmiri

  • Nkwadebe ihe ọṅụṅụ

  • Ichacha karama

  • Na-ejuputa

  • Nkwudo okwu

  • Labeling na nkwakọ ngwaahịa

Usoro ndị a na-arụkọ ọrụ ọnụ n'enweghị nsogbu iji hụ na ngwaahịa na ịdị mma.

Nzọụkwụ 1 - Nri karama na ịsacha

Onye na-eweta sistemu nri karama akpaaka

A na-ebufe karama site na ebu ikuku.

Usoro nhicha karama ịdị ọcha

Gbaa mbọ hụ na karama enweghị mmetọ.

Nzọụkwụ 2 - Usoro njuputa

Teknụzụ nrụpụta igwe na-ejuputa nkenke

valvụ dị elu na-eme ka ụda njuputa ziri ezi.

Ọrụ njuputa ngwa ngwa dị elu

Na-ebelata mfu ngwaahịa ma na-abawanye arụmọrụ.

Nzọụkwụ 3 - Kpochapụ na mkpuchi

Onye na-eweta igwe capping akpaaka

Na-eme ka akara akara siri ike.

Teknụzụ na-agba akaebe

Na-echebe ịdịmma ngwaahịa.


Ntuziaka nhọrọ igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ


Ịhọrọ ezigbo ihe ọṅụṅụ na-ebunye igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ dị mkpa maka ịga nke ọma mmepụta.

Nhọrọ ikike mmepụta

Oke oke nrụpụta igwe na-ejuputa

Usoro a na-ahụkarị sitere na 3,000 ruo 28,000 BPH dabere na nhazi.

Ngwọta Mmepụta Scalable

Ezubere iji na azụmahịa gị tolite.

ndakọrịta Ụdị ihe ọṅụṅụ

Onye nrụpụta igwe na-ejuputa ọtụtụ ngwa

Na-akwado:

  • Mmiri

  • Ihe ọṅụṅụ

  • Ihe ọṅụṅụ carbonated

Nhazi ụlọ nrụpụta ahaziri iche

Emebere ya na mmiri mmiri dị iche iche na ụdị karama.

Ọkwa akpaaka

Sistemụ na-eweta igwe na-ejuputa akpaaka

njikwa PLC na ihuenyo mmetụ.

Mbelata ụgwọ ọrụ

Na-eme ka mmepụta ihe dị mma.


Akụkụ bụ isi nke igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-akpaghị aka


Njuputa nkenke dị elu

Teknụzụ na-emepụta igwe ndochi dị elu

Na-eme ka ọkwa mmiri na-agbanwe agbanwe.

Mbelata ihe mkpofu yana ịdị elu dị elu

Na-akwalite uru.

Nhazi ịdị ọcha

Ụlọ ọrụ na-ejuputa igwe anaghị agba nchara nke nri

Mfe nhicha na mmezi.

Nrube isi na ụkpụrụ ụlọ ọrụ

Na-eme ka mmepụta nchekwa dị mma.

Akpaaka na njikwa smart

Sistemụ na-ebunye igwe na-ejuputa ọgụgụ isi

PLC + touchscreen arụ ọrụ.

Arụmọrụ kwụsiri ike na ntụkwasị obi

Na-ebelata oge nkwụsị.

Ikike nhazi

Ngwọta ndị nrụpụta igwe eji eme ihe ahaziri iche

Ogo karama na-agbanwe agbanwe na mpịakọta njuputa.

Nhazi ahịrị mmepụta na-agbanwe agbanwe

Na-akwado mgbasawanye n'ọdịnihu.


Jikọta ahịrị ndochi ihe ọṅụṅụ zuru oke


Onye ọkachamara na-ebunye igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ ọ bụghị naanị na-enye otu igwe-mana ngwọta zuru oke.

Ahịrị mmepụta zuru oke nwere ike ịgụnye:

  • Usoro ọgwụgwọ mmiri

  • Igwe na-afụ karama

  • Usoro nhazi ihe ọṅụṅụ

  • Igwe ndochi

  • Igwe na-ede aha

  • Usoro nkwakọ ngwaahịa

Sistemụ ejikọtara ọnụ na-eme ka arụmọrụ dị mma ma hụ na mmepụta na-aga nke ọma.


Kedu ihe kpatara ịhọrọ ọkachamara na-emepụta igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ


Ngwọta ụlọ ọrụ otu nkwụsị

Ụlọ ọrụ na-ejuputa Turnkey

Site na imewe ruo nrụnye.

Mgbagwoju anya Project belatara

Otu onye na-ebubata, sistemu zuru oke.

Ntinye ego bara uru

Igwe na-ejuputa maka ire ere na ọnụ ahịa asọmpi

Ntinye ego dị ala, nloghachi dị elu.

Nchekwa ọnụ ahịa ogologo oge

Mbelata mmezi na oge nkwụsị.

Ogo na ntụkwasị obi

Onye nrụpụta igwe na-ejuputa akwụkwọ ikike

Njikwa ogo siri ike na nnwale.

Arụ ọrụ ogologo oge kwụsiri ike

Na-eme ka mmepụta ihe na-aga n'ihu.


Machinery Nancheng - Ọkachamara igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-emepụta na onye na-ebubata ya


Nanching Machinery bụ ụlọ ọrụ igwe na-ejuputa ihe ọ drinkụ drinkụ a tụkwasịrị obi nke na-ahụ maka ahịrị mmepụta ihe ọ drinksụ drinksụ zuru oke.

Ngwa eji emeju ihe ọṅụṅụ zuru oke maka ọrịre

Ogologo ngwaahịa sara mbara

  • Igwe na-ejuputa mmiri

  • Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ

  • Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ carbonated

  • Nwere ike ejuputa igwe

Onye na-eweta igwe na-ejuputa ụwa

Na-ejere ndị ahịa ozi n'ụwa niile na ngwọta a pụrụ ịdabere na ya.

Ngwọta Turnkey ahaziri

Imepụta igwe eji emeju ihe ahaziri iche

Dabere na:

  • Ụdị karama

  • Ike mmepụta

  • Ụdị ihe ọṅụṅụ

Ọrụ Otu nkwụsị

Site na nhazi nhazi na ntinye na ọzụzụ.

Nkwado siri ike mgbe-ahịa gasịrị

Otu ọkachamara nka nka

Na-enye nkwado nrụnye na nkwado.

Mmekọrịta Ogologo Ogologo

Na-eme ka arụ ọrụ mmepụta kwụsiri ike.


Okwu ndị ahịa - Ngwọta akụrụngwa na-ejuputa ihe ọṅụṅụ


Ikpe 1 – PET Water Factory na Uganda

Obodo : Uganda

Ngwaahịa : PET Bottle Water Production Line

Ike mmepụta : 24000bph

Ngwa: mmiri dị ọcha na ịnweta mmiri na karama PET (500ml-1.5L)

Nsonaazụ: Nrụpụta nrụpụta mụbara site na 35%, ogo mmiri na-ezute ụkpụrụ mmiri ọ drinkingụ drinkingụ mpaghara n'ụzọ zuru oke

Nchikota: Akụkụ nke ahịrị igwe ihe ọṅụṅụ zuru oke gụnyere ọgwụgwọ mmiri, ndochi, capping, na labeling.

'Nancheng Machinery nyeere anyị aka ịmepụta ahịrị a pụrụ ịdabere na ya, nke na-arụ ọrụ nke ọma. Oge nkwụsịtụ dị ntakịrị, na usoro ahụ dị nnọọ enyi na enyi.' - Onye njikwa mmepụta ihe.

Ikpe 2 – Ihe ọṅụṅụ na ụlọ ọrụ tii akpụrụ akpụ na South Africa

Obodo : South Africa

Ngwaahịa : Line Production Line

Ike mmepụta : 6000bph

Ngwa: tii akpụrụ akpụ, mmiri mkpụrụ osisi, na ihe ọṅụṅụ na-arụ ọrụ (ihe ọṅụṅụ vitamin)

Nsonaazụ: Debere ụtọ na ịdị mma na-agbanwe agbanwe n'ofe ogbe, belata mfu ngwaahịa site na 20%

Ngwakọta: Ejikọtara ya na igwe nkwakọ ngwaahịa ihe ọṅụṅụ maka ịde aha na mpịachi

Sistemu ahụ na-ejikwa viscosities mmanya dị iche iche nke ọma. Nancheng nyere ọzụzụ na nkwado dị mma na saịtị.' - Onye nwe ụlọ ọrụ

Ikpe 3 – 5-Gallon Water Line na Vietnam

Obodo : Vietnam

Ngwaahịa : Akpaaka 5 galọn mmiri na-ejuputa igwe

Ike mmepụta : 1200bph

Ngwa: Nnukwu ndị na-enye mmiri maka ụlọ ọrụ na ụlọ

Nsonaazụ: Mmepụta kwa ụbọchị: nkeji 10,000–15,000, njuputa ịdị ọcha na-eme ka oriri dị mma

Mwekota: Ngwọta turnkey zuru oke na mmiri mmiri akpaaka, ndochi na mkpuchi

'Anyị na-achọ ngwọta njuputa gallon 5 nke a pụrụ ịdabere na ya. Nanchang weputara n'oge site na nrụnye ọkachamara.' - Onye njikwa ọrụ

Ikpe 4 - Ụlọ ọrụ ihe ọṅụṅụ Carbonated na Kosovo

Obodo : Kosovo

Ngwaahịa : ndochi carbonated Ahịrị

Ike mmepụta : 10000bph

Ngwa: Soda na mmiri na-egbuke egbuke na karama PET na ite

Nsonaazụ: CO₂ ọdịnaya echekwara nke ọma n'oge njuputa; mbelata oge mmepụta 25%

Ngwakọta: Ejikọtara ya na igwe igwe na-ejuputa ihe ọ drinkụ drinkụ akpaka zuru oke na igwe nkwakọ ngwaahịa ihe ọ beụ

'Akara ndochi carbonated na-arụ ọrụ n'enweghị ntụpọ. Mmepụta kwụsiri ike, na mkpesa ndị ahịa gbasara mfu carbonation dara nke ukwuu.' - Onye na-ahụ maka mmepụta ihe.

Isi ihe n'aka ndị ahịa anyị

  • Elu ntụkwasị obi na ogologo oge kwụsiri ike ọrụ

  • Nhazi ịdị ọcha yana nnabata na ụkpụrụ ọkwa nri

  • Ngwọta a na-ahazi maka tii ice, ihe ọṅụṅụ na-arụ ọrụ, mmiri galọn 5, na ihe ọṅụṅụ carbonated

  • Mwekota enweghị nkebi na igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ , na-ejuputa ihe ọṅụṅụ , na igwe nkwakọ ihe ọṅụṅụ


Nweta igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ gị maka ọrịre - Okwu ngwa ngwa


Kpọtụrụ onye na-eweta igwe ndochi ntụkwasị obi

Gwa anyị ihe ndị ị chọrọ

  • Ụdị karama

  • Ike

  • Ụdị ihe ọṅụṅụ

Nweta nkwupụta ngwa ngwa n'aka onye nrụpụta

Ndị otu anyị ga-enye ngwọta ahaziri iche na ọnụahịa asọmpi.


Mmechi


dị elu Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ bụ ntọala nke mmepụta ihe ọṅụṅụ dị mma.

Ịhọrọ ọkachamara na-ebunye igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-eme ka:

  • Nrụpụta mmepụta dị elu

  • Ogo ngwaahịa na-agbanwe agbanwe

  • Ọnụ ego ọrụ dị ala

Nanching Machinery na-enye igwe na-ejuputa ihe ọ drinksụ drinksụ akpaghị aka dị elu maka ọrịre , na-enyere ndị na-emepụta ihe ọ drinkụ drinkụ aka ịrụ ọrụ nke ọma, na-abawanye ma na-erite uru.


Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ FAQ


1. Gịnị bụ igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ?

Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ bụ usoro akpaaka eji emeju mmiri mmiri dị ka mmiri, ihe ọ juiceụ ,ụ na ihe ọ drinksụ carbonated n'ime karama ma ọ bụ ite nwere oke na arụmọrụ dị elu.


2. Kedu ụdị igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ dị?

Ụdị ndị a na-ahụkarị gụnyere igwe na-ejuputa mmiri, igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ, igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ carbonated, na igwe nwere ike imeju.


3. Kedu ka igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ si arụ ọrụ?

Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-arụ ọrụ site na ọkwa dị iche iche, gụnyere inye nri karama, ịsa ahụ, ndochi, mkpuchi, na ibufe, na-etolite usoro mmepụta akpaaka zuru oke.


4. Kedu ọnụ ahịa igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ?

Ọnụahịa ahụ dabere na ikike mmepụta, ọkwa akpaaka, na nhazi igwe. Ndị na-emepụta ọkachamara na-enye ngụ aha ahaziri dabere na ihe ị chọrọ.


5. Gịnị bụ ikike nke igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ?

Ikike a na-esite na karama 2,000 ruo 30,000 kwa elekere, dabere na ụdị igwe na imepụta ahịrị mmepụta.


6. Otu igwe na-ejuputa nwere ike ijikwa nha karama dị iche iche?

Ee, ọtụtụ igwe na-ejuputa ihe ọ drinkụ drinkụ bụ ihe eji emezigharị iji nabata nha na ụdị karama dị iche iche.


7. Igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-akpaghị aka?

Ee, igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ ọgbara ọhụrụ bụ nke zuru oke ma nwee usoro njikwa PLC maka ịrụ ọrụ nke ọma na nke ziri ezi.


8. Kedu ihe a na-eji na-ejuputa igwe?

Ọtụtụ igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ bụ nke igwe anaghị agba nchara nri, na-ahụ maka ịdị ọcha, ịdịte aka, yana nrube isi n'ụkpụrụ ụlọ ọrụ.


9. Kedu ụlọ ọrụ na-eji igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ?

A na-eji igwe na-ejuputa ihe ọ drinkụ drinkụ n'ọtụtụ ebe na mmepụta mmiri karama, nhazi ihe ọṅụṅụ, imepụta ihe ọṅụṅụ carbonated, mmepụta mmiri ara ehi, na ụlọ ọrụ nhazi nri.


10. Gịnị bụ turnkey mmepụta akara?

Akara mmepụta ihe ọṅụṅụ na-atụgharị na-agụnye usoro ọgwụgwọ mmiri, igwe na-ejuputa, usoro capping, igwe na-ede aha, na nkwakọ ngwaahịa nke otu onye na-ebubata ya na-enye.


11. Kedu ihe dị iche n'etiti ndochi ọkụ na ndochi oyi?

A na-eji njuputa na-ekpo ọkụ na-ekpochapụ ihe ọṅụṅụ dị ka ihe ọṅụṅụ na tii na okpomọkụ dị elu, ebe a na-eji ndochi oyi na-echekwa ịdị ọhụrụ na ụtọ.


12. Igwe na-ejuputa igwe na-akwado ihe ọṅụṅụ carbonated?

Ee, igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ carbonated na-eji teknụzụ isobaric na-ejuputa iji nọgide na-enwe nrụgide ma gbochie mfu CO₂ n'oge ndochi.


13. Kedu ka esi ahọrọ onye nrụpụta igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ?

Họrọ onye nrụpụta nwere ahụmịhe ụlọ ọrụ siri ike, ikike ịhazi ya, ịdị mma akụrụngwa a pụrụ ịdabere na ya, yana nkwado azụmaahịa zuru oke.


14. Kedu asambodo kwesịrị ịnwe igwe na-ejuputa?

Asambodo a na-ahụkarị gụnyere CE na ụkpụrụ nnabata ọkwa nri ndị ọzọ achọrọ maka ahịa mba ụwa.


15. Ogologo oge ole ka echichi na-ewe?

Nwụnye na-ewe ọtụtụ ụbọchị ruo izu ole na ole, dabere na mgbagwoju anya nke ahịrị mmepụta.


16. Kedu ihe ndozi achọrọ maka igwe na-ejuputa?

A na-achọ nhicha mgbe niile, mmanye, na nyocha nke akụrụngwa iji nọgide na-arụ ọrụ na ịgbatị oge ndụ igwe.


17. Enwere ike ịhazi igwe ndochi?

Ee, enwere ike ịhazi igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ dabere n'ụdị karama, ikike mmepụta na ụdị ihe ọ drinkụ drinkụ.


18. Gịnị mere ịzụrụ n'aka onye na-emepụta ihe kama ịzụ ahịa?

Ịzụta ozugbo site n'aka onye nrụpụta na-eme ka ọnụahịa dị mma, nhọrọ nhazi, yana nkwado teknụzụ a pụrụ ịdabere na ya.


19. Enwere igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ dị n'ụwa niile?

Ee, ndị na-ebubata ndị ọkachamara na-ebupụ igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ n'ụwa niile ma na-enye ọrụ ntinye na nkwado mba ụwa.


20. Gịnị mere na-ahọrọ Nancheng Machinery?

Nanching Machinery bụ ọkachamara na-emepụta igwe na-ejuputa ihe ọṅụṅụ na-enye akụrụngwa dị elu, ngwọta ahaziri iche, yana nkwado ọrụ zuru ụwa ọnụ maka ahịrị mmepụta ihe ọṅụṅụ.


Ị dịla njikere ịrụ ụlọ ihe ọṅụṅụ gị?

Gwa anyị ikike gị, ụdị karama na mmefu ego gị - anyị ga-emepụtara gị ngwọta zuru oke.
Ngwaahịa
GỊNỊ mere NANCHENG

akara_PROPAK-WEST-AFRICA-2026 
PROPAK WEST AFRICA 2026
  2026.09.08-09.10   
The Landmark Center
Water Corporation Drive Off Ligali Ayorinde Oniru, Victoria Island Lagos, Nigeria
Ụlọ ntu No.:2C13
Nkwado ndị ahịa
Ozi
+86 18261871098
9 Tongxin Road, Leyu obodo, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China
© COPYRIGHT 2025 ZHANGJIAGANG NANCHENG MACHINERY CO., LTD. IKIKE NIILE ECHEKWABARA.